BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Pożyczki hipoteczne

Meritum Finanse

Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne umożliwiają pozyskanie środków finansowych pod zastaw nieruchomości na znacznie korzystniejszych warunkach, niż w przypadku kredytów gotówkowych. Kwota pożyczki nie może przekraczać wartości nieruchomości, do której pożyczkobiorca musi mieć pełne prawo. Na nieruchomości tej ustanawiana jest hipoteka, a w przypadku braku spłaty zobowiązania w terminie, pożyczkodawca ma prawo żądać sprzedaży nieruchomości w celu odzyskania pieniędzy wraz z odsetkami.

Z pożyczki hipotecznej może skorzystać osoba fizyczna, która posiada prawo do nieruchomości oraz może ustanowić na niej hipotekę. Może to być dowolna nieruchomość- mieszkaniowa, rolna, przemysłowa, do której ma się prawo własności, użytkowania wieczystego lub inną dozwoloną formę prawa do nieruchomości.

Pożyczka hipoteczna pozwala pozyskać środki finansowe na dowolny celą bądź cel wskazany w umowie. Osoby fizyczne mogą dzięki niej uzyskać kwotę wkładu własnego na kolejną nieruchomość, skonsolidować dotychczasowe kredyty i pożyczki, czy też wykorzystać środki na nagłe i losowe zdarzenia.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.