BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Oferta dla firm

Chcesz ubezpieczyć swój samochód? Mieszkanie? Może interesuje Cię ubezpieczenie na życie lub wakacje? W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować!

Nasza oferta

Finanse dla firm to konkretna i kompleksowa pomoc polegająca na wskazaniu najlepszych rozwiązań finansowych, dzięki którym możliwe będzie sfinalizowanie na najkorzystniejszych warunkach danego rodzaju inwestycji. Ponadto pomoc ta obejmuje również dopełnienie wszelkich formalności w tym zakresie.

Kredyt inwestycyjny to nowość na rynku finansowym. Polega na wsparciu przedsiębiorcy poprzez opłacenie jego działań oraz inwestycji. Kredyt charakteryzuje się dużymi kwotami (niekiedy bez górnej granicy), dlatego korzystają z niego przeważnie średnie i duże przedsiębiorstwa.

Kredyt obrotowy to wsparcie finansowe od banku bądź innego podmiotu, które można przeznaczyć na działania związane z bieżącymi wydatkami firmy. Mogą to być między innymi opłacenia wakatów pracowniczych, faktur za media, materiał, dostawców, spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz usługi.

Aby zaciągnąć pożyczkę hipoteczną dla firm, należy być właścicielem nieruchomości przeznaczonej pod zastaw. Udzielana pożyczka to kwota od 60% do 70% wartości przedmiotu zabezpieczenia. Wsparcie finansowe tego typu przeznaczone jest głównie dla małych i średnich firm, traktowane jako proste dofinansowanie na rozwój firmy lub miękki, bezpieczny start.

Leasing to jedna z form udzielania wsparcia finansowego, przeznaczonego na określony cel. Podczas zawierania umowy cywilnoprawnej, pomiędzy instytucją finansującą a osobą korzystającą, zostaje wskazany przedmiot i cel, który zostanie opłacony przez leasingodawcę.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.