BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Pożyczki hipoteczne

Meritum Finanse

Pożyczki hipoteczne

Nowopowstałe przedsiębiorstwa lub takie, które nie posiadają bogatej historii finansowej, spotykają się często z odmową udzielenia kredytu przez bank. Wówczas jednym ze sposobów na zwiększenie swojej wiarygodności finansowej. Nowopowstałe przedsiębiorstwa lub takie, które nie posiadają bogatej historii finansowej, spotykają się często z odmową udzielenia kredytu przez bank. Wówczas jednym ze sposobów na zwiększenie swojej wiarygodności finansowej jest pożyczka hipoteczna na firmę. st pożyczka hipoteczna na firmę.

W żargonie finansowym forma ta nazywana jest również kredytem pozabankowym lub „pożyczką na dział IV księgi wieczystej”. Finansowanie to polega na udzieleniu wsparcia przez bank lub inną instytucję, które można przeznaczyć na dowolny cel. Zabezpieczenie, którego wymaga kredytodawca to nieruchomość, która wraz z podpisaniem umowy przechodzi pod zastaw.

Aby zaciągnąć pożyczkę hipoteczną dla firm, należy być właścicielem nieruchomości przeznaczonej pod zastaw. Udzielana pożyczka to kwota od 60% do 70% wartości przedmiotu zabezpieczenia. Wsparcie finansowe tego typu przeznaczone jest głównie dla małych i średnich firm, traktowane jako proste dofinansowanie na rozwój firmy lub miękki, bezpieczny start.

Jest to pożyczka długoterminowa, której spłatę można rozciągnąć w czasie, nawet na piętnaście lat.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.