BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne skierowane są do osób starających się o pożyczkę, której kwota przekracza ich zdolność kredytową. Zobowiązania te można zaciągnąć na konkretny cel, wskazany bankowi podczas składania wniosku i może być to zakup mieszkania, domu, działki lub remont nieruchomości. Są to kredyty długoterminowe, gdyż ich ciągłość spłaty może wynosić nawet 35 lat.

W momencie, gdy kredytobiorca nie jest w stanie sfinansować wymarzonego domu, może zaciągnąć kredyt hipoteczny- jedynym warunkiem jest posiadanie zabezpieczenia, które będzie dla banku atrakcyjne i może być to dom, mieszkanie lub działka. Podczas zawarcia umowy z kredytobiorcą gwarantem dla banku jest jego nieruchomość, którą bank w momencie zawierania umowy traktuje jako wkład własny, zaś w przypadku braku regularnej spłaty zobowiązania, może ją przejąć.

Kredyt hipoteczny to umowa na podstawie której bank przekazuje środki finansowe kredytobiorcy. Kwota i termin, wraz z metodą spłaty, ustalane są pomiędzy stronami, a w momencie dojścia do konsensusu, środki pieniężne są przekazywane na rachunek kredytobiorcy.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.