BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Kredyty gotówkowe

Meritum Finanse

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsza oraz najbardziej powszechna forma kredytu dostępnego na rynku. Udzielany jest on w postaci środków finansowych bezpośrednio na konto kredytobiorcy, zaś jego przeznaczenie może być dowolnym celem konsumpcyjnym.

Podstawowymi zaletami kredytu gotówkowego jest brak informowania banku o celu, na który zostanie on spożytkowany. Proces weryfikacji kredytobiorcy oraz jego zdolności kredytowej trwa kilkanaście minut. Zaciągnięte zobowiązanie pojawia się na koncie najczęściej jeszcze tego samego dnia. Podczas zawierania umowy z kredytodawcą nie jest wymagane zabezpieczenie rzeczowe (w niektórych przypadkach może natomiast być wymagany żyrant).

Na koszt uzyskanego kredytu składa się zaciągnięta kwota zobowiązania powiększona o prowizję, która pobierana jest jednorazowo podczas podpisywania umowy oraz oprocentowanie, w którego skład wchodzi marża banku oraz podstawowa zmienna stawka bazowa.

Z ubezpieczenia OC skorzystać mogą także przedstawiciele zawodów wysokiego ryzyka, na przykład nauczyciele, wychowawcy, opiekunowie, nianie czy pielęgniarki. Należy podkreślić, że ubezpieczenie OC w życiu prywatnym obejmuje wyłącznie konsekwencje działań dokonanych nieumyślnie, nie zaś świadomych i celowych czynów.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.