BROKER UBEZPIECZENIA FINANSE

Oferta dla osób fizycznych

Chcesz ubezpieczyć swój samochód? Mieszkanie? Może interesuje Cię ubezpieczenie na życie lub wakacje? W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować!

Nasza oferta

Kredyt dla osób fizycznych to finansowe wsparcie w postaci określonej sumy pieniędzy, którą kredytobiorca zobowiązuje się oddać w wyznaczonym terminie. Kwota ta powiększona jest o prowizję oaz odsetki.

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsza oraz najbardziej powszechna forma kredytu dostępnego na rynku. Udzielany jest on w postaci środków finansowych bezpośrednio na konto kredytobiorcy, zaś jego przeznaczenie może być dowolnym celem konsumpcyjnym.

Kredyty hipoteczne skierowane są do osób starających się o pożyczkę, której kwota przekracza ich zdolność kredytową. Zobowiązania te można zaciągnąć na konkretny cel, wskazany bankowi podczas składania wniosku i może być to zakup mieszkania, domu, działki lub remont nieruchomości. Są to kredyty długoterminowe, gdyż ich ciągłość spłaty może wynosić nawet 35 lat.

Konsolidacja zadłużeń jest uchronieniem konsumenta od pętli finansowej, która może się wytworzyć przy spłacie kilku zadłużeń równocześnie. Zaciągnięte zobowiązania finansowe, które podlegają oprocentowaniu, zwykle stają się niekorzystne dla kredytobiorcy w momencie, gdy są one rozdzielone. Spłata kilku rat miesięcznie wiąże się z wysokim obciążeniem konta, zaś pamięć o ich uregulowaniu, w natłoku codziennych obowiązków, może przytłaczać.

Pożyczki hipoteczne umożliwiają pozyskanie środków finansowych pod zastaw nieruchomości na znacznie korzystniejszych warunkach, niż w przypadku kredytów gotówkowych. Kwota pożyczki nie może przekraczać wartości nieruchomości, do której pożyczkobiorca musi mieć pełne prawo. Na nieruchomości tej ustanawiana jest hipoteka, a w przypadku braku spłaty zobowiązania w terminie, pożyczkodawca ma prawo żądać sprzedaży nieruchomości w celu odzyskania pieniędzy wraz z odsetkami.

Z nami poczujesz się bezpiecznie

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś.